Двойна сватба за Андрей от "Сблъсък"

https://blitz.bg/shoubiznes/dvoyna-svatba-za-andrey-ot-quotsblasakquot_news51916.html Blitz.bg

Палавникът от "Сблъсък" Андрей се прежали. Той и любимата му Даниела вдигат сватба наесен. Датата се пази в тайна, но купонът ще е двоен и грандиозен. Семейството ще празнува и у нас, и в родината на Дани - Сърбия, съобщава "Стандарт".

Двойните празненства за Андрей почват от понеделник. Тогава чаровникът прави парти за 30-ия си юбилей и за финала на "Мюзик айдъл". Над 200 души ще се наслаждават на хубава храна, питиета и гаджета.
Никой от приятелите на Андрей не издаде армагана си за Арнаудов. Той обаче призна пред "Стандарт" какво най-много би го зарадвало. "Всички знаят, че съм луд по Италия и "Левски". Мечтая за апартаментче в Рим и ако някой иска истински да ме сюрпризира, сега е моментът -преди сватбата", сподели Андрей.
"Истината е, че не умея да избирам и да получавам подаръци. Ако нещо не ми харесва, не мога да го скрия", каза още продуцентът. "Затова пък ми върви в любовта.
Надявам се да се завърти и друг късмет", допълни той. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай