Толкова, че блондинката, която работи като учител в България, си стегна куфарите и замина за Лондон при гаджето си, за да посрещне със семейството му празниците.
За момента двамата поддържат връзката си от разстояние и с чести пътувания, но докога ще издържат по този начин, само времето ще покаже. А дотогава феновете им се наслаждават на развоя на събитията.
Оказа се, че в британската столица Елия е заедно с майка си, което прави и за нея тази Коледа много специална. От Лондон тя и Вальо споделиха и първата си обща снимка - в случая от Уинчестър. На кадъра двамата са като излезли от коледен сюжет - сред купища от подаръци и демонстриращи любовта си.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.