Годеницата на Димитър Рачков върна спомените назад с емоционална публикация от времето, когато беше адреналинка в "Господари на ефира", а поводът бе 23-ия рожден ден на емблематичното предаване, пише show.blitz.bg
Юбилеят беше отбелязан и в ефира на "Като две капки вода", където прозвуча специален поздрав, придружен от видео с най-запомнящите се моменти през годините.
Клипът бързо намери място и в социалните мрежи, а годеницата на Рачков го сподели, припомняйки си един от най-ярките периоди в кариерата си.
"Господари на ефира" не беше просто шоу, а се превърна в институция, която в продължение на повече от две десетилетия съчетаваше хумор, разследване и разобличаване на абсурдите в обществото.
Вижте как е изглеждала Виктория на Рачков като адреналинка в "Господарите" в show.blitz.bg