Туристите, поставени в изолация в карантинните хотели, масово се оплакват от системен тормоз, пише "Би Би Си" . Изданието съобщава за 16 жалби, получени от различни гости, които са били поставени в изолация в хотели във Великобритания.
Някои от момичетата се съгласиха да говорят повече за неприятни ситуации.
Кошмарните им истории можете да прочетете в pochivkablitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.