Хотел на ужасите: Туристки под карантина преживяха истински кошмар!

След разследване, Министерството на здравеопазването и хуманитарните служби на Обединеното кралство предложи хотелите да осигурят женски охранители на самотни туристки

https://blitz.bg/layfstayl/hotel-na-uzhasite-turistki-pod-karantina-prezhivyaha-istinski-koshmar_news831372.html Blitz.bg

Туристите, поставени в изолация в карантинните хотели, масово се оплакват от системен тормоз, пише "Би Би Си" . Изданието съобщава за 16 жалби, получени от различни гости, които са били поставени в изолация в хотели във Великобритания.

Някои от момичетата се съгласиха да говорят повече за неприятни ситуации.

Кошмарните им истории можете да прочетете в pochivkablitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай