Използваха бременната Рая Пеева за опасна измама

Рая публикува и специално обръщение към своите фенове, в което категорично отрича да има каквато и да е връзка с рекламираните продукти

https://blitz.bg/svetski/izpolzvaha-bremennata-raya-peeva-za-opasna-izmama_news1150612.html Blitz.bg

Актрисата Рая Пеева избухна в социалните мрежи, след като стана жертва на поредна онлайн измама. Блондинката алармира, че нейното лице е било използвано без разрешение в реклама на „чудодейни“ хапчета за отслабване.

Пеева, която очаква първото си дете от годеника си Явор Бахаров, реагира остро и предупреди последователите си да не се доверяват на подвеждащото съдържание.

„Използвали са моето лице, но без мое съгласие“, възмущава се актрисата.

Рая публикува и специално обръщение към своите фенове, в което категорично отрича да има каквато и да е връзка с рекламираните продукти.

„Това е фалшива реклама и измама. Нямам нищо общо с тези продукти. Моля, не се подвеждайте и не купувайте! Ще бъдат предприети действия за докладване и сваляне на съдържанието. Ако видите рекламата – докладвайте!!!“, призова тя.

Не е тайна, че в последните години все по-често популярни личности стават жертва на подобни схеми, при които снимките и имената им се използват за реклама на съмнителни продукти – най-често хранителни добавки, медикаменти или козметика.

Фенове на Пеева веднага я подкрепиха и също призоваха измамната реклама да бъде свалена възможно най-бързо. Междувременно актрисата продължава да се радва на щастлив период в личния си живот, докато с Явор Бахаров очакват появата на първото си дете.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай