KIA представи бъдещите си електрически коли СНИМКИ

Представителите на компанията вече са патентовали имената на бъдещите електромобили

https://blitz.bg/layfstayl/kia-predstavi-badeshtite-si-elektricheski-koli-snimki_news791326.html Blitz.bg

През 2020 година тенденциите в автомобилното строене сериозно се промениха. Колосалният успех на Tesla накара много производители да разгледат в детайли пазара за електромобили. KIA не бе изключение. 

Представителите на марката разказаха за плановете на компанията в най-скоро време. Фирмата възнамерява да изкара на пазара едновременно няколко модела нови коли. 

Представителите на компанията вече са патентовали имената им.

План Б

През септември 2020 година южнокорейският производител обяви желанието си да пусне до 7 нови електромобила в различните сегменти до 2027 година. 

В крайна сметка електромобилите трябва да съставляват 25% от общия обем на продажбите на марката. 

За да научите повече, посетете auto.blitz.bg. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай