Лейди Би пак се пусна без грим, ето защо го прави (СНИМКА)

https://blitz.bg/layfstayl/leydi-bi-pak-se-pusna-bez-grim-eto-zashto-go-pravi-snimka_news483166.html Blitz.bg

Едва ли и най-запалените почитатели на певицата Бойка Щерева, която се вихри на музикалната сцена с псевдонима Лейди Би, ще я познаят с толкова малко грим по лицето.

Певицата пусна фото, на което е само с червило и спирала, което я прави съвсем различен човек, пише "Хот Арена".

R&B дивата прилича по-скоро на скромна държавна служителка в пенсионния отдел на НАП, отколкото на огнената лъвица, която се вихри топлес на сцената. 

Лейди Би и друг път е шашкала феновете си, показвайки се без грим, Явно за нея не е важно кой какво мисли, а как се чувства тя самата. Бойка е споделяла в свои интервюта, че в личния си живот е коренно различна, от това, което хората виждат по време на изявите й.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай