Най-смъртоносната кола в САЩ все пак ще бъде "пенсионирана" СНИМКИ

Според статистиката има 205 смъртни случая на милион регистрирани превозни средства, най-лошият процент в страната

https://blitz.bg/skorost/nay-smartonosnata-kola-v-sasht-vse-pak-shte-bade-pensionirana-snimki_news1033544.html Blitz.bg

„Най-смъртоносната кола в САЩ“ все пак ще бъде снета от производство. Говорителят на компанията за Северна Америка потвърди пред Car & Driver, че седаните и хечбековете на модела ще бъдат премахнати от конвейера в края на годината.

Застрахователният институт за пътна безопасност (IIHS) нарече конкретният модел автомобил "най-смъртоносната кола в Съединените щати" през 2023 г. Според статистиката има 205 смъртни случая на милион регистрирани превозни средства, най-лошият процент в страната.

Подробности за "пенсионирането" на най-смъртоносната кола в САЩ прочетете в auto.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай