Това е град, в който дори да си роден, едва ли можеш да свикнеш с него. Можете да дойдете тук като турист, дори да поживеете малко. Месец, добре, може би два.
След това от скука и мръсотия бавно ще започнете да полудявате. Познавам чужденци, които живеят и работят там повече от 10 години, пише наш бизнесмен, който е бил многократно в столицата на Непал.
Още можете да прочетете на pochivka.blitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.