Тръпки ще ви побият от тези СНИМКИ на човешки мравуняк

В столицата на Непал е невъзможно да видите небето и Хималаите заради смога

https://blitz.bg/ptuvane/trapki-shte-vi-pobiyat-ot-tezi-snimki-na-choveshki-mravunyak_news748854.html Blitz.bg

Това е град, в който дори да си роден, едва ли можеш да свикнеш с него. Можете да дойдете тук като турист, дори да поживеете малко. Месец, добре, може би два. 

След това от скука и мръсотия бавно ще започнете да полудявате. Познавам чужденци, които живеят и работят там повече от 10 години, пише наш бизнесмен, който е бил многократно в столицата на Непал. 

Още можете да прочетете на pochivka.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай