Дарина Павлова за секса с Берлускони: Огън и жупел!

И днес настръхвам като се сетя за първата ни нощ, беше невероятно!

https://blitz.bg/shoubiznes/darina-pavlova-za-seksa-s-berluskoni-ogan-i-zhupel_news161211.html Blitz.bg

След години на спекулации с медиите около връзките си с бившия премиер на Италия - Силвио Берлускони, Дарина Павлова се изповядва с пикантни детайли за италианско списание.

След изказванията й в някои български медии, животът й заинтригува особено много и италианските издания. Дарина Павлова реши да подгрее интереса към темата с любовните подвизи на скандалния италиански премиер и се включи в списъка на жените, които разказват любовните си преживявания със скандалния политик.

Вдовицата на Илия Павлов твърди, че първата й нощ в премиера на Италия била незабравима. “Беше огън и жупел”, споделя самата Дарина. Запознали се преди 8 години във Вашингтон и малко след това започнала връзката им. Дарина Павлова смята себе си за различна от останалите любовници на Берлускони и твърди, че за нея е важно да опази любовта.

“Никога няма да забравя първата ни нощ заедно. Аз непрекъснато повтарях: “Невероятно, невероятно”. И днес настръхвам, като се сетя за тази нощ. Беше нощ на пожар”, изповядва се вдовицата на Илия Павлов.

Откровенията й разпространи тази седмица популярното списание „Оджи” (Oggi), което припомня, че на 76-годишния Берлускони се приписват поне 130 любовници.
Връзката между двамата с Дарина се градяла на базата на уважение, но в последно време нещата разочаровали българката, която обвинява за това обкръжението на Берлускони.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай