Станкулова побесня заради...

Синоптичката се възмути от кмета на Кричим

https://blitz.bg/shoubiznes/stankulova-pobesnya-zaradi_news817560.html Blitz.bg
Синоптичката Никол Станкулова побесня. 

Негодуванието й бе предизвикано от кмета на Кричим, който постановява 500 лева глоба за всеки, който храни бездомни кучета. 

"Ей това се казва кмет на Кричим! Не хранете безстопанствените кучета, оставете ги да умрат от глад, иначе глоба! Не можел да се справи с популацията – ами, направете приют и ги кастрирайте - 21-ви век е!", беснее Станкулова.

Красавицата е известна с това, че има афинитет към четириногите животни. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай