Трагична новина за Ози Озбърн, остава му...

Бившият вокалист на Блек Сабат призна още, че се е страхувал от смъртта повече, когато е бил млад

https://blitz.bg/layfstayl/tragichna-novina-za-ozi-ozbarn-ostava-mu_news723836.html Blitz.bg

Британският певец Оози Озбърн призна, че е наясно, че не му остава много време живот. Думите му идват някоко дни след разкритието, че е диагностициран с Паркинсон, пише "СкайНюз".

"Ясно е, че рано или късно на всеки му идва времето, а на мен не ми остава много. Дали съм щастлив? Не, защото нямам здравето, което имах преди. Разбира се, музиката ме прави щастлив. Ако не се занимавах с правенето й, сигурно нямаше да съм тук сега", каза той.

Бившият вокалист на Блек Сабат призна още, че се е страхувал от смъртта повече, когато е бил млад.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай