Закъса: Галин загази здраво, навлече си гнева на...

https://blitz.bg/svetski/zakasa-galin-zagazi-zdravo-navleche-si-gneva-na_news645944.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Гневни родители погнаха Галин. Звездата на "Пайнер" си навлече яда им заради забележка в бележника на малката Никол. В него даскалица е написала в графата със забележки, че младата госпожица слуша и плаче не песните на изпълнителя на "Как си, кажи".

Той обаче реши да влезе в обяснителен режим и да изясни ситуацията. Галин се извини и каза, че се стреми да дава добър пример. 

Мистерията около Цънцарова още по-дълбока, Хекимян шокира всички в bTV с тази пикантна СНИМКА

"Едно време нямахме такива забележки. Всичко беше, че някой е закъснял за час или не е слушал. Не е писано какво точно слуша. Все пак се радвам, че младите харесват творчеството ми", заяви той.

"Няма ме в учебниците, но пък вече присъствам в бележниците", завърши певецът.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай