Златка ражда в Дубай! Благо дава 8 бона за секцио!

Двамата обмислят и сватбата им да бъде там

https://blitz.bg/layfstayl/zlatka-razhda-v-dubay-blago-dava-8-bona-za-sekcio_news669062.html Blitz.bg
Бременната плеймейтка Златка Райкова е избрала да ражда в Дубай. Това е и една от причините толкова често силиконката и Благой Георгиев да пътуват до Емиратите.

Златка решила да роди в Дубай най-вече заради отличните грижи, които се полагат за бременни и родилки там, пише "Галерия". Клиниките в арабското емирство са смятани за най-луксозните в света. Те наподобяват 5-звездни хотели, разполагат с плазмени телевизори, минихладилници, 5-степенно гурме меню и легло за таткото.

Повече подробности за бременността на Златка и колко пари ще им излезе раждането в Дубай четете на show.blitz.bg. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай