От Сибир до Чък Норис: 5 от най-добрите пиянски вица

Вземете си ежедневната доза добро настроение

https://blitz.bg/lyubopitno/ot-sibir-do-chak-noris-5-ot-nay-dobrite-piyanski-vica_news1116190.html Blitz.bg
© Генерирано от AI

Пет вица, пет чаши смях – вдигнете наздравица за доброто настроение! От сибирския студ, в който водката топли по-добре от ушанка, до философията на махмурлука и неочакваните житейски прозрения в кръчмата – тези истории доказват, че пиянството може да бъде и изкуство, и наука, и чиста комедия. Дори Чък Норис знае – най-добре се охлажда с бира и чувство за хумор.

- Ти очила ли носиш?
- Не, защо?
- Имаш белег на носа.
- А, той е от халбите...

***

Сибир, -50°С. Иван Иванич стои на улицата гологлав, без ушанка.
Минава съсед:
- Иванич, защо си без ушанка в този студ.
Иван Иванич:
- Абе, вчера съседа Кузмин ме викал, за да пием водка и аз не съм го чул.

***

- Какво е щастието?
- Това е състоянието на човек 7-8 часа преди махмурлука...

***

Една грозотия се явила на интервю за стюардеса. Служителят я попитал:
- Защо се ориентирахте точно към тази професия?
Тя отговорила:
- Ами, защото в самолета ще се запозная с много мъже!
Оня се шашнал:
- И само за това?! Ами че Вие може да се запознаете с мъже и в някоя кръчма!
Тя се аргументирала:
- Да де, ама в самолета няма къде да избягат!

***

Чък Норис отваря хладилника и вижда, че пудингът се тресе.
Казва:
- Спокойно, дошъл съм за бира!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай
5 Коментара
Явор
преди 7 месеца

Страшно "смешни" вицове. Сто процента са писани от хора с коефициент на интелект колкото лъжица за супа.

Откажи
Гошев
преди 7 месеца

Напиши ти един като си с коефициент на черпак за супа.

Откажи
Явор
преди 7 месеца

Гоше не се ядойсвай, че съм първият, който ти казва истината за малоумните вицове, които сглобяваш. Но колко тъп трябва да си, щом досега не си усетил, че след като майка ти и сестра ти (единствените ти слушатели на вицове) в първите две-три минути след като им кажеш поредната тъпотия нямат никаква реакция и чак после се сещат, че трябва да се захилят, че да не се обидиш и да налиташ да ги биеш. Горките ти жертви- слушатели на "вицове".

Откажи
Генчо Кумчов
преди 7 месеца

Верно много тъпи вицове.

Откажи
БРИКС
преди 7 месеца

Вярно ли Факти.има фашиски зелени спонсори

Откажи