Полицай го арестува, но щом минаха покрай баничарница...

За родните представители на МВР се разказват какви ли не истории и вицове

https://blitz.bg/lyubopitno/policay-go-arestuva-no-shtom-minaha-pokray-banicharnica_news1052290.html Blitz.bg

За родните полицаи има какви ли не вицове. Дали тези истории са реални или не - никой не знае, но пък разсмиват всички.

Ето един такъв анекдот:

Навремето, един милиционер заловил някакъв апаш и го повел към районното. Когато, минали покрай една баничарница, крадецът го ударил на молба:

- Бате, пусни ме само да си взема една баничка!

Представителят на закона се съгласил. И оня - избягал през задния вход.

След известно време, ченгето отново заловило престъпника.

Когато минавали покрай баничарницата, онзи се примолил:

- Бате, пусни ме само да си взема една баничка!

Униформеният се съгласил. И апашът изчезнал през задния вход!

Но ето, че се състоял трети арест на същото лице!

Когато двамата минавали покрай баничарницата, милиционерът погледнал крадеца респектиращо. И му казал строго:

- Сега - ТИ ще стоиш тука! А пък АЗ ще вляза вътре да ти взема баничката!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай