Шок! Полицай отива гол на работа и...

https://blitz.bg/lyubopitno/shok-policay-otiva-gol-na-rabota-i_news1069828.html Blitz.bg

Може да е петък и да е ден на майстора - и вероятно вече да сте настроени за почивка, но динамиката на деня тепърва предстои. Затова се заредете с дежурна доза смях, за да ви е по-лека работата.

Пристига един полицай на работа гол. Питат го:

- Какво става, Пешо, защо идваш гол?

- Ами... вчера отидох на нощен клуб...

- Е, и?

- Ами, танцуваме, натискаме се, всичко е нормално.....

- И?

- И изведнъж диджеят спира музиката и казва: "Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И мъжете да се съблекат!"

- ???

- Включват светлината след 30 сек. - всички мъже сме голи! Чудничко!

- А после?

- Диджеят пак се обажда: "Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И всички дами да се съблекат!"

- !!!

- Включват светлината и всички дами са голи!!!

- Невероятно!!! А след това?

- После диджеят каза: "Сега ще изгасим светлината за 30 мин. И мъжете да започват работа!"

- И ти?

- И АЗ ДОЙДОХ НА РАБОТА!!!

* * *

Дежурният полицай чете дебела книга и през цялото време коментира на глас:

- Ама че работа... Не може да бъде!... Направо невероятно!

По едно време отчаяно затваря книгата:

- Направо не мога да повярвам!

Минаващият край него офицер го пита:

- Какво четеш?

- Правописният речник!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай