Получовекът отляво е прост, получовекът отдясно е шефът на АПИ и е простак

Този простак е казал, че няма да подаде оставка заради едно починало дете. Той е завършен простак, пише Борис Марков

https://blitz.bg/mrejata/poluchovekat-otlyavo-e-prost-poluchovekat-otdyasno-e-shefat-na-api-i-e-prostak_news1076482.html Blitz.bg

Получовекът отляво е прост, получовекът отдясно е шефът на АПИ и е простак. Това пише Борис Марков във Фейсбук.

Този простак е казал, че няма да подаде оставка заради едно починало дете. Той е завършен простак.

Неговата логика е, че в момента има 4 обществени поръчки, от които чака „ресто“ и знае, че ако подаде оставка, нищо няма да получи. Това е логиката на този получовек. Той е назначение на „Промяната“ и на Андрей Цеков.

Само че не е само Сияна – много човешки животи са. Имам идея как този човек да бъде съден и ще я споделя скоро.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
белят
преди 1 година

ПП Означава Просто Простаци ИЛИ Пълни Покойници

Откажи