ВМРО закрива кампанията си на паметника на цар Самуил в София

Събитието ще се проведе при спазване на строги противоепидемични мерки

https://blitz.bg/novini-3/vmro-zakriva-kampaniyata-si-na-pametnika-na-car-samuil-v-sofiya_news851136.html Blitz.bg

Уважаеми колеги,

Кампанията за президент и вицепрезидент и за изборите за парламент на 14 ноември 2021 г. на ВМРО ще бъде закрита официално на 12 ноември (петък) в 12.00 ч. на паметника на цар Самуил в София (пред храм-паметник „Св. Александър Невски“).

На събитието ще присъстват председателят на ВМРО Красимир Каракачанов, зам.-председателят на Организацията и български представител в ЕП Ангел Джамбазки, кандидатите за президент и вицепрезидент доц. д-р Милен Михов и Мария Цветкова, председателят на Националния предизборен щаб Юлиан Ангелов, водачи и кандидати от листите, членове и симпатизанти.

Събитието ще се проведе при спазване на строги противоепидемични мерки.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай