Насред извънредната епидемична обстановка, в повечето от училищата в София днес изпращат тържествено абитуриентите си и да връчат дипломите им.
При строго спазване на противоепидемичните мерки това се случи в 91 Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“.
Учениците бяха насядали на столове на необходимата дистанция един от друг, а родителите наблюдаваха тържеството през оградата.
Снимки: Георги КОЛЕВ, БЛИЦ
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.