Антон Радичев пя за приятели на 8 март

Актьорът лобира за Народния театър

https://blitz.bg/kultura/anton-radichev-pya-za-priyateli-na-8-mart_news133032.html Blitz.bg

Антон Радичев отпразнува женския празник съвсем по социалистически – в заведение от типа късен соц, жена си и приятелска компания.

 Радичев изпълни целия си репертоар от песни, като завърши със сиртаки. Накрая, между аплодисментите, призова всички присъстващи да си закупят билети за Народния театър „още утре”.

В ресторанта се наслаждаваха на изпълненията му и бивши босове на фалиралата БДЖ, дошли за празника със жените си. Диджеят се постара да ги върне в доброто старо време и задоволи всички носталгични вкусове, тръгвайки от от „Една българска роза” на Паша Христова, та чак до „Черен влак се композира, Ленче ле”.

Еми Мариянска, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай