Атентаторът срещу Алексей Петров екстрадиран от България

Неофициално това е станало по искане на самия Логвиненко

https://blitz.bg/obshtestvo/atentatorat-sreshtu-aleksey-petrov-ekstradiran-ot-balgariya_news970514.html Blitz.bg

Роман Логвиненко, осъден за опита за атентат срещу Алексей Петров през 2015 г., е екстрадиран от България през юни. Това обявиха за NOVA от МВР. Неофициално това е станало по искане на самия Логвиненко.

Мъжът, който беше осъден за опита за атентат срещу Алексей Петров през 2015 г., е бил предсрочно освободен от затвора през май. Това се е случило въпреки, че администрацията на затвора в София е изразила становище, че не са налице достатъчно данни за поправяне на лицето. Това обявиха за NOVA от Правосъдното министерство.

Апелативният съд обаче е постановил условно предсрочно освобождаване на Роман Логвиненко на 29 май тази година. Така Логвиненко е освободен предсрочно още на следващия ден.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай