Биха шута на още един кмет на ПП-ДБ в София

ОИК е установила нарушения по няколко сигнала

https://blitz.bg/stolitsa/biha-shuta-na-oshte-edin-kmet-na-pp-db-v-sofiya_news1028196.html Blitz.bg

Общинската избирателна комисия прекрати предсрочно правомощията на кмета на район „Оборище" в София. Решението е на Общинската избирателна комисия в столицата.

Георги Кузмов беше издигнат „Продължаваме Промяната-Демократична България (Спаси София)". Комисията е установила нарушения по няколко сигнала. 

Решението подлежи на оспорване в 7-дневен срок от обявяването му. 

БЛИЦ припомня, че миналия месец Общинска избирателна комисия взе решение за прекратяване на правомощията на кмета на район "Илинден" Емил Бранчевски от "Спаси София".

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай