В Луковит екип на местния в-к "Луковитски новини" проведе поредица от срещи с шестокласници от СОУ "Алеко Константинов" на тема "Агресията и ние" от 16 до 22 април.
Според редактора му Свилена Гражданска поводът за инициативата е нарасналите жестоки саморазправи между децата от двете страни на Балкана. В дискусиите се включи и Пенка Гражданска, инспектор от Детска педагогическа стая към РУ на МВР-Луковит, която обясни правата и задължения на децата, съобщиха днес от Община Луковит. Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.