Движението в района е било отцепено за около 2-3 часа, но за щастие всичко приключило благополучно. Оказало се, че куфарът си има собственик, който сам се появил и дал обяснения пред униформените.
"Ситуацията изнерви доста шофьорите и пешеходците, на които им се налагаше да заобикалят, но в крайна сметка важното е, че не ставаше дума за нищо сериозно. В момента движението в района е нормално", сподели за Plevenutre.bg гражданин, проследил отблизо случващото се.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.