Дете колабира пред сградата на ДКЦ-то в пловдивския квартал “Тракия”. За случката разказа неговата майка в социалните мрежи. Поводът да сподели историята е желанието й да благодари за оказаната помощ от случайна жена, пише "Марица".
“Синът ми изгуби съзнание-колабира и докато бях в шок от случващото се на земята, в тотална безизходица, тя донесе вода и пое грижата за дъщеря ми, която е на 3 години, за да не става свидетел на случващото се, и да не се изгуби.
Бяхме пред входа, имаше много свидетели, но само тази жена се спря. Вие сте човек с голямо сърце и душа! Благодаря за адекватната реакция и помощта!”, написа майката.
Не на последно място, тя благодаря и на доктор, който оказал първа помощ на сина й!
“В днешно време трябва да се разказва за такива хора и ситуации, за да разберем, че това е нормалното, а не обратното! Толкова сме станали безсърдечни, че такива случки ни събуждат и показват, че не всичко е изгубено!
Нямаше как да разбера имената ви, но много ви благодаря”, завършва публикацията си в социалните мрежи майката на колабиралото дете.