Има един пострадал при автородеото на магистрала „Хемус”, съобщиха за БЛИЦ от пресцентъра на варненската полиция. Четирима младежи са пътували в колата, която се преобърна на около 200 метра от отбивката за Повеляново, но само едно момиче е получило наранявания на ръката.
Както първо БЛИЦ писа, автомобилът, който пътувал за София, се врязал в мантинелата, след което се преобърнал и останал по таван. Първият сигнал на телефон 112 постъпил малко след 17,10 часа. От полицията към момента разполагат с оскъдна информация за инцидента, тъй като работата по изясняването му продължава.
Очевидци обаче коментираха пред БЛИЦ, че младежите са се движели с „Пежо” комби и по всяка вероятност водачът е изгубил контрол над колата на мокрия асфалт и това е довело до удара в мантинелата. От „Бърза помощ” обясниха, че екип на филиала в Девня е бил на местопроизшествието, като по първоначални данни, действително пострадалата няма сериозни наранявания.
Орлин ФИЛИПОВСКИ, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.