Глобиха бизнесмен, млатил деца

https://blitz.bg/obshtestvo/globiha-biznesmen-mlatil-deca_news43142.html Blitz.bg

5000 лева е глобата, която Варненският районен съд наложи на Милко Стефанов за това, че е млатил непълнолетни младежи.

45-годишният бизнесмен бе осъден за това, че на 27 декември напердашил момчета, които го раздразнили. В продължение на 15 минути тийнейджърите се катерили по оградата на кланицата, собственост на Стефанов. Съседи на бизнесмена натопили хлапетата, а след като поел алкохол, собственикът отишъл да ги накаже за пакостта. Двете момчета получили отоци и кръвнонасядания по лицето от юмруците на стопанина. Освен наложената глоба, съдиите определиха осъденият да заплати и разноските по делото в размер на 277 лв. в полза на държавата. Присъдата може да се обжалва до 15 дни. / БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай