Хората от Своге отново се събират на протест

https://blitz.bg/obshtestvo/horata-ot-svoge-otnovo-se-sabirat-na-protest_news623695.html Blitz.bg

За пореден ден хората от Своге ще се съберат на протест. Във вчерашния ден той започна като мълчаливо шествие от града и стигна до злополучния завой, предава bTV.

Хората оставиха цветя и запалиха свещи, запазиха минута мълчание, за да почетат паметта на жертвите. Недоволните блокираха пътя за 15 минути.

Исканията им са за незабавна ревизия на пътя от Нови Искър до Ребърково.

Хората предупреждават, че докато не се оправи пътят, няма да спрат протестите си.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай