Група деца и тийнейджъри имат любимо занимание по автомагистрала "Тракия" - хвърлят камъни и чупят колите на преминаващите. Това пише читател на haskovo.net. Хасковлията е един от потърпевшите, но не на отиване, а на връщане от Черноморието.
Ето и писмото му: “Здравейте, вчера се връщахме от морето по магистрала Тракия, посока Стара Загора, и на около 8 км преди разклона за Нова Загора видяхме деца, качени на надлеза над магистралата. Видимо отдалече не правеха нищо, но като наближихме, едно от тях метна камък към нас и пръсна предното ни стъкло. Уведомили сме и полицията за случката, добре е хората да са нащрек.”/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.