Идиотчета замерват коли по АМ "Тракия"

Пръснали предното стъкло на летящ с висока скорост автомобил, по чудо няма жертви

https://blitz.bg/obshtestvo/idiotcheta-zamervat-koli-po-am-quottrakiyaquot_news215455.html Blitz.bg

Група деца и тийнейджъри имат любимо занимание по автомагистрала "Тракия" - хвърлят камъни и чупят колите на преминаващите. Това пише читател на haskovo.net. Хасковлията е един от потърпевшите, но не на отиване, а на връщане от Черноморието.

Ето и писмото му: “Здравейте, вчера се връщахме от морето по магистрала Тракия, посока Стара Загора, и на около 8 км преди разклона за Нова Загора видяхме деца, качени на надлеза над магистралата. Видимо отдалече не правеха нищо, но като наближихме, едно от тях метна камък към нас и пръсна предното ни стъкло. Уведомили сме и полицията за случката, добре е хората да са нащрек.”/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай