Иво Сиромахов: Едно време децата ходеха при баба и дядо на село, а сега – при...

Това написа сценаристът във официалния си Фейсбук профил

https://blitz.bg/obshtestvo/ivo-siromahov-edno-vreme-decata-hodeha-pri-baba-i-dyado-na-selo-a-sega-pri_news988063.html Blitz.bg

Едно време през лятото всички деца ходеха при баба и дядо на село.

Сега децата ходят при баба и дядо в България.

Това написа във официалния си Фейсбук профил сценаристът Иво Сиромахов

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай