Какво се случва?! Плажът в Бургас се изпразни за минути

През нощта на места в Южна България все още ще има валежи и гръмотевици, но до сутринта явленията ще затихват и ще спрат

https://blitz.bg/obshtestvo/kakvo-se-sluchva-plazhat-v-burgas-se-izprazni-za-minuti_news1099571.html Blitz.bg

Въпреки прогнозите на синоптиците, че ще превали само на юг от Бургас, малко след 15:00 часа небето в Бургас причерня, чуха се първите гърмежи. До този момент не е заваляло, предава burgas24.bg.

Това обаче стресна плажуващите, които се втурнаха към заведенията в Морската градина, където да се подслонят от очаквания дъжд.

През нощта на места в Южна България все още ще има валежи и гръмотевици, но до сутринта явленията ще затихват и ще спрат. Утре по Черноморието ще бъде предимно слънчево, следобед с временни увеличения на облачността, но ще е без валежи.

Ще духа умерен, временно силен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 27° и 30°. Температурата на морската вода е 26°-27°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Някой си
преди 10 месеца

Да го духат куростистите

Откажи