Звездата от “Титаник” Кейт Уинслет признава, че разводът й със Сам Мендес я направил по-силна. "Мисля, че сега всичко ми е много по-ясно - как миналите преживявания оформят мен самата и образите, които играя. Благодарна съм за това", споделя пред Harper's Bazaar UK блондинката.
37-годишната звезда, която има и друг брак преди това - с Джим Трипълтън от 1998 до 2001 година, вярва, че трудностите в миналото й са закалили характера и духа й. Причината за това е, че имала доста материал, от който да си извади ценни поуки.
Уинслет приклюичи отношенията си с режисьора на лентата "007 координати: Скайфол" Сам Мендес през 2010 година. И макар че двамата дълго време бяха пример за перфектна двойка, бракът им продължи 7 години и резултатът от него е син на име Джо. Звездата от "Титаник" е майка и на момиченце – 11-годишната Миа.
В края на 2012 година Уинслет отново мина под венчилото, този път с племенника на милиардера Ричард Брансън - Нед Рокендрол. Церемонията беше тайна./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.