Кейт Уинслет: Разводът ме направи по-силна

https://blitz.bg/obshtestvo/keyt-uinslet-razvodat-me-napravi-po-silna_news186200.html Blitz.bg

Звездата от “Титаник” Кейт Уинслет признава, че разводът й със Сам Мендес я направил по-силна. "Мисля, че сега всичко ми е много по-ясно - как миналите преживявания оформят мен самата и образите, които играя. Благодарна съм за това", споделя пред Harper's Bazaar UK блондинката.

37-годишната звезда, която има и друг брак преди това - с Джим Трипълтън от 1998 до 2001 година, вярва, че трудностите в миналото й са закалили характера и духа й. Причината за това е, че имала доста материал, от който да си извади ценни поуки.

Уинслет приклюичи отношенията си с режисьора на лентата "007 координати: Скайфол" Сам Мендес през 2010 година. И макар че двамата дълго време бяха пример за перфектна двойка, бракът им продължи 7 години и резултатът от него е син на име Джо. Звездата от "Титаник" е майка и на момиченце – 11-годишната Миа. 

В края на 2012 година Уинслет отново мина под венчилото, този път с племенника на милиардера Ричард Брансън - Нед Рокендрол. Церемонията беше тайна./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай