Кое това животно? Чеченеца! Е, този път не е Чеченеца, а неизвестен Рамбо, който показа тяло на Главната в Пловдив.
Пловдивчанин демонстрира желязна дисциплина, която не може да бъде разколебана дори от студа и снеговалежа навън, пише "Марица".
Мъж броди гол до кръста по Главната. Причината не е, че не усеща студ, а че гради здрав дух в здраво тяло.
Пловдивчанинът обикаля, въоръжен с гири и тежка чанта, като работи както за каляването си, така и за мускулатурата.
Мнозина се обръщат след физкултурника и се чудят защо е полугол посред зима, но по-обстоен поглед им носи и отговор на въпроса - тренира се, и то здраво.
Ентусиастът определено прави впечатление и за минути се превърна в една от многобройните атракции на Главната.