Кошмар в центъра на София СНИМКИ

Огромно задръстване се е образувало по бул. "Цар Освободител"

https://blitz.bg/stolitsa/koshmar-v-centara-na-sofiya-snimki_news802172.html Blitz.bg

Ремонтират жълтите павета в София. В центъра на столицата са поставени ограничителни табели и ленти за шофьорите. 

Заради ремонта обаче движението на пъпа на столицата е силно затруднено. Образувало се е голямо задръстване по бул. "Цар Освободител" в посока Ларгото, което започва още от Орлов мост.

 

 

 

 

 

 

 

 


Снимки: Съйко СЪЕВ, БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай