Мъж се простреля в “Люлин”, имал дългове

Мариан К. е в реанимацията на “Пирогов” с опасност за живота

https://blitz.bg/obshtestvo/mazh-se-prostrelya-v-lyulin-imal-dalgove_news214799.html Blitz.bg

Млад мъж се е прострелял в петък вечерта в столичния квартал “Люлин”, научи БЛИЦ. 39-годишният Мариан К. е настанен в реанимацията на “Пирогов” и все още е с опасност за живота, съобщиха от там. Над два часа лекарите се опитвали да го стабилизират в шокова зала, научи още БЛИЦ.

Въпреки това два дни по-късно все още има опасност за живота. 

Мариан К. има малко момиченце. Решил се на крайната постъпка, защото имал дългове и не можел да ги покрива. Съпругата му останала без работа.

Приятели на мъжа разказаха, че от няколко дни той бил мрачен, затворил се в себе си. Когато обаче го питали какво му е, твърдял, че всичко с него е наред, дори разказал, че няма търпение за лятната отпуска./БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай