Мъж тръгна да плаши клиенти в заведението си, но простреля сина си в корема!

https://blitz.bg/obshtestvo/mazh-tragna-da-plashi-klienti-v-zavedenieto-si-no-prostrelya-sina-si-v-korema_news501343.html Blitz.bg

16-годишен младеж е в реанимацията на болницата в Казанлък, след като е бил прострелян в корема от баща си късно снощи, предаде БГНЕС. Инцидентът се е случил в село Скобелево в тяхното заведение.

След разправия с клиенти, собственикът е извадил законно притежаван от него пистолет, за да ги сплаши. След разправията, когато прибира оръжието, неволно произвел изстрел и ранил сина си.

Веднага е откаран в казанлъшката болница, където е свикан спешен екип от хирурзи. Те са оперирали младежа и той в момента е в стабилно състояние. Няма други пострадали хора. Образувано е досъдебно производство.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай