„С изненада установих,че в централния парк в Белозем са се самонастанили гости! Парк, който косим, поливаме и чистим. Теренът е заграден с електропастир. Освен коня, който пасеше там, има няколко кокошки и две кучета.
Представиха се за гърци и ги запитах каква би била реакцията на гръцките власти, ако някой отиде и направи същото в центъра на Атина - не пожелаха да отговорят”, разказа кметът на Белозем Иван Тачев, който веднага проверил случая.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.