Намерени евро пред търговски обект в Асеновград чакат своя собственик в полицията

Парична сума в евро е предадена в Районното управление на 2 май

https://blitz.bg/obshtestvo/namereni-evro-pred-targovski-obekt-v-asenovgrad-chakat-svoya-sobstvenik-v-policiyata_news1163599.html Blitz.bg
© Henrikas Mackevicius / Pexels

Полицията в Асеновград издирва собственика на парична сума в евро, намерена пред търговски обект в града. Парите са предадени в Районното управление на 2 май, но досега никой не е подал сигнал за загубата.

Намерените банкноти са открити на 2 май пред търговски обект на ул. „Съединение“ в Асеновград. Гражданин, който е забелязал парите, ги е веднага предал в Районното управление.

До момента в полицията не е постъпвал сигнал за изгубените евро. Собственикът на сумата може да се обърне към ведомството и да я получи, след като удостовери подробности — размер на сумата, номиналите на купюрите и други необходими детайли, съобщиха от ОД на МВР.

Коментирай