За честит празник на всички студенти от НДСВ им обещават да направят така, че догодина, когато ще избираме депутати в българския и Европейския парламент, вместо да изхарчим 40 млн. лв. от бюджета, да изхарчим само 20 млн. лева. "Ние ще настояваме спестените 20 млн. лева да ви осигурят повече и по-добри стипендии", заявяват от жълтата партия в отворено писмо.
Очакваме да подкрепите усилието ни да убедим институциите гласуването за двата парламента да бъде в един ден, пише още в писмото. Аргумент българите да гласуват в един ден и да направят двата си избора, са разходите само за единия от тях, които са равни на средствата за стипендиите на всички студенти за една календарна година в България – 20 млн. лева.
Бъдете умни, здрави, напористи, защото ви чакат велики дела, пожелават на стуудентите от НДСВ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.