Неуморим: Ники Дойнов препуска по връх Шипка, сред хората забеляза... (СНИМКА)

https://blitz.bg/obshtestvo/neumorim-niki-doynov-prepuska-po-vrah-shipka-sred-horata-zabelyaza-snimka_news660451.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Николай Дойнов продължава да стои на връх Шипка и да разпитва присъстващите как се чувстват на днешния национален празник. Щом видя обаче председателката на парламента Цвета Караянчева той заряза всички и се впусна притичвайки към нея и викайки името й. Тя пък откликна на молбата му за интервю.

„Много съм горда. Хората ме посрещнаха с „Честит празник“ и подадени ръце. Подариха ми букет. Националният празник трябва да ни обединява“, сподели тя.
 

„Трябва да говорим повече с хората, да вярваме, че можем да сме още по-добри и винаги да сме горди българи“, добави Караянчева.

На въпрос какво ще каже на българите в чужбина тя заяви: „Вярвайте в България, в хората и политиците на страната. Ние с пот влизаме в дебати, които свалят рейтинга на народното събрание, но това е дебат за бъдещето на България. Майка България чака всички нашенци по света, да се върнат в страната“, завърши тя.

По-рано днес Ники Дойнов предупреди за не особено хубавото време на върха. Той примижи поглед и обяви нещо неприятно.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай