Няма край! Българи и украинци отново се млатят в центъра на София ВИДЕО

Симпатизанти на партия МИР направиха жива верига пред Паметника на съветската армия, за да го пазят от опаковане

https://blitz.bg/obshtestvo/nyama-kray-balgari-i-ukrainci-otnovo-se-mlatyat-v-centara-na-sofiya-video_news884167.html Blitz.bg

Отново се стигна до сблъсъци до Паметника на съветската армия в София – между желаещи да опаковат монумента и противници на тази инициатива, предаде bTV.

Украински и български граждани опитаха вчера да опаковат паметника със знамената на двете държави в знак на съпричастност към Украйна.

Граждани, които са за неутралитет, свалиха и изхвърлиха украинското знаме. Стигна се до напрежение и сблъсъци.

Днес симпатизанти на партия МИР направиха жива верига пред паметника, за да го пазят от опаковане, но отново се стигна до сблъсъци.

БЛИЦ припомня, че в сряда кръв се лееше в центъра на София, след като украинци пребиха българин пред СУ.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай