Още двама изчезнали в Перник

https://blitz.bg/obshtestvo/oshte-dvama-izcheznali-v-pernik_news46726.html Blitz.bg

Сервитьор и счетоводителка са изчезнали в Перник преди месец. След като не се прибрали вкъщи, близките на двамата младежи потърсили помощ в местната полиция. Антимафиоти допускат, че те са похитени от издирвания лихвар и виден наркоиграч Станислав Ангелов-Сиси, пише “Телеграф”.

Изчезналият мъж доскоро работел като келнер в пернишката кръчма “Че Гевара”. Познатите му се притеснили за него, след като няколко поредни дни не се явил на работа. По същото време в ОДМВР-Перник бил подаден сигнал за изчезването и на млада жена. Тя се оказала счетоводителка. Изкарвала добри пари, въртяла сметките на няколко фирми. В хода на полицейското разследване се установило, че двамата похитени нямат връзка помежду си. След като 25-годишният Красимир Христов-Багера беше открит мъртъв в квартал “Мошино” тази седмица, полицията започна да работи по версията, че предполагаемият му убиец Станислав Ангелов-Сиси може да е организирал и отвличането на младежите. Сиси и Багера били засечени за последно да разговарят дружески точно пред “Че Гевара” миналия петък вечер. Оттогава от Сиси който е заподозрян и за убийството на наркобоса Николай Христов-Хайо, няма и следа. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай