Пак източват ТЕЦ-София?

https://blitz.bg/obshtestvo/pak-iztochvat-tec-sofiya_news44689.html Blitz.bg

Федерацията на потребителите алармира, че “Топлофикация София” отново се източва. Това се прави чрез ремонти, обясни председателят на федерацията Павел Кърлев.

Според него вероятно пак ще се наложи да се търсят хиляди документи, които да доказват как са били харчени пари в ТЕЦ-София, какъвто е случая с бившия директор на дружеството Валентин Димитров, по-известен на столичани като Вальо Топлото, който е подсъдим за източване на пари.

Как се правят тези ремонти, кои фирми и кой ги прави, колко пари се плащат и за какво, това са все неща, които никой не знае и как после ще бъде доказано къде са отишли, възмути се Кърлев. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай