Паяк вдига коли пред дискотеките

https://blitz.bg/obshtestvo/payak-vdiga-koli-pred-diskotekite_news43249.html Blitz.bg

Двата паяка, ангажирани от община Пазарджик, ще работят и през нощта в петък и събота, разпореди кметът Тодор Попов.

Това става по искане на местното полицейско управление. Паяците ще вдигат коли, паркирани неправилно в централната част и особено пред дискотеки, кафенета и ресторанти, обясни градоначалникът.
Машините ще работят в двата дни от седмицата до 1 часа през нощта, гласи заповедта. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай