От кадрите не става ясно къде точно се разиграва действието. Авторът на сигнала обаче не крие възмущението си от факта, че автомобилът е натоварен на репатрака, както си е запален.
И пита дали служителите имат право да извършват подобни действия.
От медията припомнят, че преди известно време репатриращият автомобил е вдигнал кола, в която е имало дете.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.