Лидерът на ГЕРБ се е възползвал от почивните дни и хубавото време и е завел внуците си в Клисурския манастир над Банкя. Това става ясно от публикация, която се появи в профила му във Фейсбук.
"В Клисурския манастир “Света Петка” преди Възкресение!", пише той към снимката, която качи в социалната мрежа. На кадъра той позира пред храма в компания на Бойко и Иван.
Както БЛИЦ съобщи, на път за Царево Кирил Петков спря в Пловдив и заедно със съпругата си и двете си деца си направи малка разходка из града.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.