Побеснял мъж тръгна да коли с нож майка и дете в Хайредин

С постановление на прокурор при районната прокуратура във Враца. М. Ц. М.  е задържан за срок до 72 часа

https://blitz.bg/obshtestvo/pobesnyal-mazh-tragna-da-koli-s-nozh-mayka-i-dete-v-hayredin_news835660.html Blitz.bg

Разярен мъж е заплашил да заколи с нож млада майка и синът й във Врачанско. След сценката той е задържан за срок до 72 часа, пише "Конкурент". 

Случката се е разиграла във вторник в село Хайредин, съобщиха от областната дирекция на полицията във Враца. По данни на униформените в полицията в Козлодуй е било образувано досъдебно производство още същия ден с постановление на районната прокуратура във Враца.

Обвинението е за домашно насилие. Този ден в село Хайредин М.Ц.М. на 29 г. – криминално проявен и осъждан се е заканил с убийство с нож на Д. Ц. Х. на 27 г. и сина й, двамата от с. Хайредин.

В хода на разследването са събрани доказателства, за виновността на М. Ц. М . Същия е привлечен в качеството на обвиняем за престъпление по чл. 144, ал. 3 вр ал. 1  от НК. С постановление на прокурор при районната прокуратура във Враца. М. Ц. М.  е задържан за срок до 72 часа.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай