Подлез на ужасите плаши минувачите в София

Тъмен, с изпочупени плочки, надраскан с грозни графити, разбити стъклени витрини - това е гледката

https://blitz.bg/obshtestvo/podlez-na-uzhasite-plashi-minuvachite-v-sofiya_news1105650.html Blitz.bg

На метри от Министерството на външните работи има подлез, който стряска минувачите.

Тъмен, с изпочупени плочки, надраскан с грозни графити, разбити стъклени витрини, следи от изгоряло напукани стени, миришещ на урина, съобщава "Булфото.

Той свързва двете части на престижния квартал "Изток", разположени по булевард "Цариградско шосе" и е пряк достъп до детския въжен град "Коколандия".

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай