Квартетът Il Divo, която гостува зъ пръви път у нас, се представи пред българската публика в зала 1 с програма от италиански, испански, френски и английски песни в стила поп опера.
Четирмата тенори - американецът Дейвид Милър, французинът Себастиен Изамбард, испанецът Карлос Марин швейцарецът Урс Бюлер са събрани от ТВ риалити.
Те участват в American Idol през 2007 г. и на следващата година се класират във финала на шведския Idol. Групата влиза в изданието на Книгата на рекордите на Гинес от 2006.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.